מסיר לחות תעשייתי TTK 650 S

מסיר לחות תעשייתי TTK 650 S

ה- TTK 650 S  בלעדי בטרוטק הוא מייצור מסורתי של האיחוד האירופי . באמצעות מכשיר רב עוצמה זה לייבוש לאחר נזקי מים או לייבוש בנייה תוכלו ליהנות מפיתרון לחות מבלי להתפשר מבחינת הביצוע והאמינות. אפילו אתרים המתחלפים בתדירות גבוהה אינם מהווים בעיה ל- TTK 650 S מכיוון שבזכות קונסטרוקציית הכרכרה היציבה עם ידית הבר והגלגלים הגדולים לניידות מירבית ניתן להסיע את מסיר הלחות במהירות ובקלות מאחד היישומים לאתר אחר

               

 

מתג ההפעלה של TTK 650 S מוגן מפני אבק וריסוס על ידי מכסה מגן, ומתג סיבובי היגרוסטט מחורץ מגן מפני התאמה שגויה של מיקום המתג.
מערכת ההפשרה האוטומטית של הגז החם של TTK 650 S מבטיחה תוצאות הסרת לחות יעילות גם בטמפרטורות נמוכות. בשל ביצועי הסרת הלחות הגבוהים ביותר שלו, מסיר הלחות המסחרי הזה מצויד בחיבור ישיר לפריקת מעובה במקום מיכל מים.
אופציונלי TTK 650 S זמין גם עם מונה שעות הפעלה משולבות או מונה כפול תואם MID להפעלה ושעות קילוואט.
מה המשמעות של תואם MID? הוראת מכשירי המדידה האירופית (MID)
החליפה את הכללים הקיימים לאישור לאומי וכיול שלאחר מכן באזור ים מסוימים. כתוצאה מכך, כל מדי החשמל המשמשים לחיוב צריכת אנרגיה, חייבים להיות תואמי MID בעתיד.

למרות הממדים הקומפקטיים שלה, TTK 650 S יוצא מן הכלל עם ביצועים של הסרת לחות של 150 ליטר / 24 שעות
לחדרים בגודל 590 מ"ר או 1470 מ"ר. בזכות מדחס הבוכנות הסיבוביות, ניתן להעביר ולאחסן את העגלה שלה שבנויה ממתכת חזקה בכל תנוחה.
מכסה מגן מגן על מתג ההפעלה מפני אבק  ומים מרוססים . מתג סיבובי היגרוסטט מחורץ מציע הגנה מפני שינויים בלתי מכוונים בהגדרת מיקום המתג.

הידיות המשולבות השקועות מקלות על ההובלה ומיקומו של TTK 650 S לכל מיקום רצוי.

ניקוז העיבוי החיצוני המגיע כסטנדרט הופך את TTK 650 S לאידיאלי ליישומי ייבוש רציפים ארוכים וללא פיקוח.
 • TTK 650 S מבטיח באופן אוטומטי כי ערך היעד נשמר קבוע. כאשר ישנה חריגה מערך זה, המכשיר נכבה אוטומטית וגם מופעל שוב באופן אוטומטי כאשר הערך נופל מתחת לערך היעד. בחירה מוגדרת מראש של היעד היא בין 32% ל 100%, תלוי בערך לחות האוויר בחדר אליו יש להגיע.
 • TTK 650 S מגיע עם פונקציה להפשרה אוטומטית. כאשר טמפרטורת החדר נמוכה מ -11 מעלות צלזיוס, המאייד קופא במהלך הוצאת הלחות. זו הסיבה TTK 650 S מבצע הפשרה עצמית אוטומטית לחלוטין, במידת הצורך.
 • TTK 650 S מסופק עם פונקציית זיכרון. במקרה של כיבוי בלתי צפוי עקב הפרעה לחשמל, פונקציה זו גורמת להתקן להפעיל מחדש עם ההגדרה שנבחרה ברגע שאספקת החשמל תחזור.
 • במצב הקבוע, TTK 650 S מסיר את לחות האוויר בפעולה רציפה. לכן זה מתאים באופן אידיאלי למשימות שמירה על ייבוש ארוכות ללא השגחה וליישומי ייבוש מקצועיים לבנייה. יש לשחרר את העיבוי המיוצר במהלך תהליך הסרת הלחות דרך צינור הניקוז הניתן לחיבור, כך שלא תצטרכו להמשיך לרוקן את מיכל המים.
 • מסיר הלחות המסחרי TTK 650 S, על ידי פעולתו האוטומטית בשליטת היגרוסטט, מאפשר אקלים אופטימלי בחדר, למשל. באולמות אחסון. ניתן להתאים את ערך היעד באמצעות מתג סיבובי מערך מינימלי לערך המקסימלי.
 • TTK 650 S הוא גם בחירה מצוינת בכל הקשור לשימוש בו לשיקום נזקי מים. את תהליך ייבוש החללים ניתן להאיץ באופן משמעותי במקרים כאלה של נזק, כתוצאה מהפחתה ניכרת של היווצרות העובש.
כמה יתרונות מעשיים:
פיתוח, תכנון, ייצור: 100% טרוטק
ביצועי לחות גבוהה גם בטמפרטורות נמוכות
מעטה מתכת חזק ומצופה פלסטיק
בניית שלד עגלה יציב
נייד ומאוחסן בקלות בכל מקום בזכות המדחס הסיבובי שלו
הסרת הלחות אוטומטית מבוקרת
הפשרה אוטומטית של גז חם
מונה כפול תואם MID להפעלה  קילוואט שעה (לא חובה)
סיוע במאוורר ייתן ייבוש מהיר יותר  על ידי זרימת האוויר בחלל החדר זמן הייבוש יכול להתקטן בחצי אם מייבשים במייבשים ומאווררים. מה שמשפר משמעותית את ביצועי הייבוש וכך גם את משך תהליך הייבוש. זרימת האוויר המוגברת גורמת להתאדות מהירה יותר של הלחות, ככל  שקצב הזרימה גבוה יותר על פני החומר, כך יושלם תהליך הייבוש מוקדם יותר. המאווררים הצירים של סדרת  מתאימים במיוחד לסיוע בכל הקשור לתהליך הייבוש  .
חברת רולגרופ מאפשרת לכם להשכיר את המסיר לחות על בסיס יומי שבועי
להלן הלינק לאתר המוצר

 

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקה חזרה לחנות
  דילוג לתוכן