מגלה תוואי וצנרת מאתר נזילות

מכשיר לאיתור נזילה AC200 של חברת SEWRIN הגרמנית

SeCorrPhon AC 200

הוא גלאי דליפות רב תכליתי המציע שלוש פונקציות באחת: מיקום מקדמי , איתור ,וקורלציה. השילוב החכם של תהליכים אלה במערכת אחת מאפשר לך לאתר בבטחה את הנזילה ללא קשר לתנאי הסביבה. בעזרת כמה נגיעות אצבע בלבד, תוכלו לעבור במהירות ובקלות בין היישומים השונים.

מקצועי

ממשק המשתמש של SeCorrPhon AC 200 ערוך באופן ברור והגיוני. ישנן פונקציות נוספות רבות הזמינות לתרחישים מורכבים של מיקום. מיקרופוני הפיזו האיכותיים עם תגובת תדרים המותאמים במיוחד לזיהוי דליפות ועיבוד האות הדיגיטלי מציעים מאפיינים אקוסטיים יוצאי דופן. הודות לאיכות הצליל המצוינת ולמזעור הפרעות הצליל, ניתן לזהות ולאתר דליפות באופן אמין גם אם עוצמת הקול של הדליפה חלשה או שיש רעש סביבתי משמעותי. בלחיצת כפתור אחת, SeCorrPhon AC 200 ישים פילטרים מותאמים לרעשים הנוכחיים ויבחר באופן אוטומטי את טווחי התדרים המתאימים. לחילופין, אתה יכול להגדיר מגבלות סינון ידניות בהתאם לשמיעה האישית שלך ולבחור טווחי תדרים שמדגישים את רעש הדליפה. זה מאפשר לך להתרכז באופן מלא בדליפה ללא הפרעות קול. בנוסף, יש לך אפשרות להקליט רעשי דליפה עם נגן האודיו המשולב ולהשוות ביניהם. אתה יכול להשתמש בהקלטות אלה למטרות אימון או הדגמה או ליצירת מסד נתונים לרעש, המאפשר לך להעריך טוב יותר את רעשי הדליפה באתר.

 

גָמִישׁ

מכשיר All-in-one: איתור מקדמי, איתור וקורלציה. השילוב החכם של שיטות אלה במערכת אחת מאפשר לך לאתר בביטחון את מקור הנזילה ללא קשר לתנאי הסביבה. SeCorrPhon AC 200 מומלץ לכל המשתמשים שעושים זיהוי דליפות מקצועי מכיוון שהוא יכול להתמודד עם כל תרחיש מיקום יומיומי. זה יכול למדוד בקלות קטעי צינור שונים, חומרי צינור, קוטר ואורכי צינור. עם זיהוי דליפות אקוסטית, עוצמת הקול הנוכחית מוצגת כגרף וכערך מספרי בתצוגת המקלט הגדולה והברורה בגודל 5.7 אינץ '. לצד זה, תוכלו לראות את הערכים הקודמים להשוואה טובה יותר, כמו גם את ניתוח התדרים הנוכחי של הרעש

 

אִינְטֶלִיגֶנְטִי

הקושחה המתוחכמת של SeCorrPhon AC 200 פירושה שרצף המדידה הוא אוטומטי כמעט לחלוטין. לאחר הזנת נתוני הצינור והתחילה המדידה, כל שאר הצעדים מבוצעים ללא התערבות המפעיל. הרעשים הנמדדים מנותחים כל הזמן ברקע ובוחרים את הגדרות המסנן האופטימליות. SeCorrPhon AC 200 מדריך את המשתמש דרך היישומים השונים עם הוראות. המשמעות היא שגם משתמשים עם פחות ניסיון ומשתמשים מזדמנים יכולים להשתמש במכשיר בביטחון. SeCorrPhon AC 200 מייעל באופן עצמאי את תוצאות המדידה על ידי בחירה אוטומטית של פילטרים מתאימים – מבלי שהמשתמש יצטרך להתערב. עם זאת, ניתן להגדיר את המסננים גם באופן ידני. אחד המאפיינים המיוחדים של המתאם הוא תצוגת המסך של תוצאות המדידה הידידותית למשתמש. מידע קונקרטי אודות מיקום הדליפה מודגש במקום שיהיה צורך לפרש עקומות מורכבות. איכות החישובים המוצגים בתצוגה מספקת למשתמש מידע קבוע על מידת אמינות המדידה. הודות לתצוגה המכוונת לתוצאות, המשתמש יכול ליישם באופן מיידי צעדים נוספים, למשל. לאשר את המיקום באמצעים אקוסטיים.

עכשיו עם פונקציות משופרות

איתור נזילות מקלט SeCorrPhon AC 200 זמין לרכישה גם עם מודול משולב אופציונלי למיצוב. מודול GNSS (Global Navigation Satellite System) מאחסן את מיקום המשתמש הנוכחי כאשר מזהים רעש דליפה. המשמעות היא שהמיקום הגיאוגרפי המדויק של הדליפה יכול להיות קשור לרעש, מה שהופך אותו לזמין לתיעוד במועד מאוחר יותר. לאחר מכן ניתן לשייך רעשים המאוחסנים באופן זמני בנגן האודיו לנתוני המיקום המתאימים לאחר שמירת המדידה.

הגדרות סינון מותאמות

הגדר את גבולות הפילטרים העליונים והתחתונים בפשטות ובקלות על ידי לחיצה על הייצוג הגרפי של רעש הדליפה. לחלופין, אפשרית גם הגדרה  ידנית מדויקת בצעדים של 50 הרץ. בחר את מגבלת הפילטר הנדרשת על ידי לחיצה על המקש ואז הגדר את הערך במדויק.

 

שיכוך הפרעות ופיקים

התכונה של שיכוך מסייעת לאופטימיזציה במצבים בהם נבחר אזור עי" הפונקציית קורלציה ואז יש אפשרות להשתיק את האזור הנבחר כדי להתמקד באזור אחר. לאחר מכן הגרף יציג בהתאם לשיא הקטן הבא, מה שמקל על הזיהוי הרבה יותר. אם מתגלה יותר מדליפה אחת בתוך קו המתאם, ניתן להשתמש בדיכוי שיא כדי להפריד בין הפסגות הגלויות זו מזו.

מדידת מהירות הקול

כאשר מודדים את מהירות הקול, נוצר מקור רעש שני במקום ידוע בנוסף לדליפה האמיתית. לאחר מכן נלקחות שתי מדידות (אחת עם מקור הרעש השני ואחת ללא), והן משמשות לחישוב מהירות הצליל בקטע המדידה. המדידות המוצגות במקלט מתמקדות בבירור במדידה השנייה, תוך תשומת לב מיוחדת למיקום מקור הקול הנוסף. התוצאה היא מדידה מהירה של מהירות הקול בכמה צעדים ספורים

 

תיעוד עם תוכנת WaterCom

ניתן להעביר מדידות שנשמרו במקלט A 200, C 200 או AC 200 במהירות ובקלות למחשב באמצעות USB. פשוט חברו את המקלט למחשב באמצעות כבל ונתוני המדידה יועברו אוטומטית. ניתן להגדיר תוכנות שונות של משתמשים ולקוחות. מיקום המיקום לכל מדידה מוצג במפה מקוונת (למשל מפות גוגל). ניתן לערוך את המיקומים במפה, כלומר ניתן לאתר במדויק את המיקום המדויק של משדר הרדיו או את הנזק שזוהה על ידי המיקרופון הקרקעי. אפשר גם להוסיף הערות לכל מדידה או נקודת נזק. התוכנה יכולה ליצור קבצי PDF כדי לייצר תיעוד נייר של כל המדידות. ניתן להפעיל רעשים שהוקלטו באמצעות הנגן המשולב ב- WaterCom. אם משתמשים בתוכנה באופן קבוע כדי לשמור מדידות, היא תתחיל לבנות מאגר רעשים שימושי. לאחר מכן ניתן להשתמש בזה, למשל, לאימון מתחילים חדשים בזיהוי נזילות למה להקשיב.

 

*ניתן להשכיר מוצר טכנולוגי חכם זה לפי השכרה יומית או שבועית להלן הלינק לדף המוצר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה חזרה לחנות
    דילוג לתוכן