מכונה לפתיחת סתימות בצינור- מינימילר

מינימילר -MINIMILER BY PICOTTE


31/08/2020 מעודכן לתאריך

ה- Mini Miller

מצויד במעטפת חיצונית המיוצרת במיוחד בשבילו יש לה  עמידות , ללהבה ישירה, שחיקה, ועמידות כימית, גם בטמפרטורה גבוהה ומתמשכת. השתמש בראשי המקדחים המיוחדים החדשים של פיקוטה (נמכרים בנפרד) כחותכים עבור ה-  Mini Miller. המעטפת המיוחדת מאפשרת ניקוי ניקוז  גם דרך מחסום רצפה "2 . – ניקוי ניקוז במהירות גבוהה – הסרת סתימה –  בקטרים של   2 ", 3" ,4 " עם מצמד בטיחות P-Trap Flex  מסגרת אלומיניום קלה. מושלם לעבודה בתוך מבנים.למערכת זו יש תוספים מסוגים שונים הנותנים מענה לבעיות נרחבות בתוך הצינור .לכן המיני מילר נחשבת לערכת תיקון צנרת ללא הרס כמספר 1 בקטגוריה הזו .

 


אביזרים נלווים למינימילר 

שרשרות ניפוץ שבירה וריסוק של Picote הן כלים רב-שימושיים היעילים ביותר להסרת הצטברות גדולה של אבנית ועוד .. ישנם כמה סוגים. כמו שניתן לראות בסרטון הבא

 

 

 

 


החותך החכם (™ Smart Cutter )

הוא עטור פרסים הוא חותך לרוחב ייחודי לצינור ניקוז והחזיר בהצלחה ביותר מעל 40,000 סניפים ברחבי העולם עד כה  צינורות ברזל יצוק , בטון וחימר. לעבודה סדירה .החותך החכם  לא רק מבטל את הצורך בשיטות ישנות ויקרות יותר,  העיצוב שלו ידידותי למשתמש  ומיוצר כהתאמה  אישית   .הוא מקטין את עלויות האימון והתחזוקה ויכול לשמש גם ככלי עזר עבור המיני מילר, או כדי שהטוויסטר ישיג גימור חלק בתוך הצינור . ניתן לניווט בזויות של 90 מעלות וגם בין קטרים שונים מ-"2 ל" 3 ללא בעיה , ה- Smart Cutter ™ מעצב במדויק פתחים של צינור ללא נזק מקרי לצינור המקורי. כלי חיזוק מצוין, ה- Smart Cutter ™ מסיר גם עופרת, שורשים, פאטצים שהדבקנו לצינור או שאריות דבק אפוקסי או בהלחמות של צינור HDPE  בחיבורי ריתוך פנים ניתן להסיר ולהחליק את השפתיים שנוצרות מההדבקה של הצינורות במקומות שבהם חשוב לנו שפנים הצינור יהיה חלק ככל האפשר .

 

 


 

המדריך החכם

המדריך החכם הוא כלי לכוונון דק מדויק שניתן לחבר במהירות לרכזת החותך החכם שלך, ומאפשר לך לנווט את הרכזת מבלי לפגוע בצינור . זה מקל על איתור וכתישה של הנקודה הנכונה. צפו במדריך החכם בפעולה עם החותך החכם למטה:

 

 


טוויסטר אקספרס

מנקה ה- PVC Twister Express הוא אופצית ניקוי עדינה לצינורות PVC. מתאים לניקוי  צינורות עד 4” .כלי שימושי זה יעיל גם להסרת בליטות קטנות בתוך הצינורות PVC .
לשימוש  במיני מילר או מקסי מילר לתוצאות יוצאות דופן.

 


ראשי מקדחה מיוחדים

ניתן להשתמש במגוון ראשי המקדחה המיוחדים של Picote לפתיחת חסימת צינורות בכדי לפנות מקום לכלי עבודה גדולים יותר, או להשתמש בשילוב עם שרשראות הריסוק והניפוץ  המקוריות בתור מכוונים לחיתוך בקלות לסתימות קשות כגון שורשי עצים, שומן . ראשי המקדחה המחורצים מאפשרים ניווט רב יותר באמצעות כיפופים . ניתן להשיג גם ראש מקדחה מיוחד לצינור  PVC. תכונה זו פירושה אמינות רבה יותר עם פחות סיכון לפגיעה בצינור ניתן להשתמש גם בראשי קידוח מיוחדים לפתיחת חיבורים מחדש כאשר כלים גדולים יותר, כמו טוויסטר, אינם יכולים להתאים דרך הצינור או שיש בו שינויים ממדיים בתוך הצינור. לאחר מכן ניתן להסיר את הקצוות הנותרים באמצעות החותך החכם.

 

.

 


מטאטא מיני חכם

Picote מציגה את משפחת המוצרים Mini Smart Sweeper המספקת יעילות וחוזק יותר לניקוי צינורות קטנים יותר. מטאטא המיני עובר בקלות בעיקולים של 90 מעלות אפילו בצינור 2”. במצבים מאתגרים, נצלו את הכלים מיני מטאטא. הסר הצטברויות קשות ושומן בצינורות קטנים, כולל קווי אמבטיה וכיורי מטבח. הגוף הקטן של המיני מטאטא הוא קומפקטי ומתאים את עצמו. והוא יכול לעבור בכיפופים מאתגרים ותקבלו את צינור נקי מתמיד  .

 


חברת רולגרופ פתרונות טכנולוגיים וציוד לתיקון צנרת ללא הרס גאה להנגיש לכם מוצר טכנולוגי זה
ניתן לשכור את המיני מילר על בסיס יומי או שבועי אם מגוון הכלים
להלן לינק להשכרת המוצר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה חזרה לחנות
    דילוג לתוכן