מוצרים ופתרונות

איתור, יצירה והטמעה של טכנולוגיות משנות מציאות
במטרה להשיג שיפור מהותי בערך ללקוח

RollGroup Pioneer

פתרונות טכנולוגים לשיפור איכות וביצועים בתעשיה

טכנולוגיה-לדיפון-אלסטי

הטכנולוגיה

תחום תיקון צנרת עבר לא מעט התפתחויות בשנים האחרונות אך כולן טרם הבשילו לידי פתרון שלם עד היום.

תיקון צינורות בטכנולוגיית הדיפון האלסטי

הטכנולגיה המשמשת אותנו מאפשרת לבצע שיפוץ יסודי או תיקון של מערכת הצנרת ללא צורך לחדור קירות, לבצע חפירות ולמעשה לשמור על עבודה נקיה תחת התפיסה של אל-הרס. הטכנולוגיה פותחה  ונבדקה בתנאי האקלים הקשים של סקנדינביה לאורך עשור של שיפור עד להשלמת מוצר ללא פשרות בהכל היבטיו.

חומר יחודי חדשני בצורת פולימר נוזלי אשר יוצר שכבת דיפון בעובי של כ- 4 מ"מ העוטפת את פנים הצנרת כאשר התהליך מבוצע באמצעות מערכת ניטור ובקרה מהמובילות בעולם אשר מקפידה להשיג שכבת דיפון אלסטית על פי התקן ואף מספקת משוב מדויק ומפורט על מכלול המשתנים של המשימה.

ROLLGROUP שכברת דיפון אלסטי

ריבוי תכונות ואפשרויות

הטכנולוגיה מאפשרת תיקון צינורות ביוב עשויים מפלסטיק, נירוסטה, בטון, נחושת ברזל יצוק עם קטרים מ 40 עד 200 מ"מ. מגוון זה הופך את הטכנולוגיה לבחירה האידיאלית בכל מצב שבו נדרש שיפוץ או תיקון של מערכת הצנרת. אנו מבצעים תיקונים הן בבתים פרטיים והן בבית משותפים מרובי דיירים, כמו גם במערכות ביוב גדולות, למשל: בתי מלון, בתי ספר, בתי חולים, מפעלי תעשייה ועוד…

עמידות

הטכנולוגיה לפי אנו פועלים מבטיחה עמידות לטווח ארוך. אנו מתחייבים ל-5 שנות אחריות (בכפוף לתקנון), ועל פי בדיקות קפדניות שנעשו על ידי VTT EXPERT SERVICES LTD, אף נבחנה הטכנולוגיה בתנאים קשים המדמה סביבה קשה פעילה במשך 25 שנה ברצף. לאחר היישום, הצינורות עמידים בפני לחץ גבוה, חומרי ניקוי וכימיקלים אחרים. הם מוגנים גם מפני שחיקה או קורוזיה מכנית.

גמישות

בשל הגמישות האלסטית בשכבת בדיפון המיושמת, פני השטח הפנימיים של הצינורות שעברו טיפול, עמידים בפני סדקים ומתחים הנגרמים על ידי התפשטות תרמית ומלחצים מכניים אחרים. זה גם מתאים באופן מושלם לשינויים בממד הציר של הצינור אשר עומד בשינויים גדולים מאוד גם בטמפרטורה כך שניתן להשתמש בהם במקומות שונים, כולל במערכות ביוב תעשייתיות.

מהירות

שיפוץ מערכת הביוב צריך להיות קצר ככל האפשר, בזכות הטכנולוגיה החדשנית של דיפון אלסטי, זמן התיקון מצטמצם למינימום. אין צורך להחליף את הצינורות (אשר לעתים קרובות כרוך בפירוק וחציבת הקירות) ואת זמן הייבוש של החומר דבר עושה את היישום קצר מאוד, לעתים קרובות רק כמה שעות מהתחלה עד לסיום מלא וחזרה לשגרה מלאה של המבנה

טכנולוגיה יוצרת מהפכה
טכנולוגיית דיפון אלסטי

חדשנות

הטכנולוגיה יוצרת על ידי מיזוג חומרים,  נוזל פלסטי פולימרי עבור יישום של שכברת הדיפון, אשר פותחה במיוחד כדי להתמודד עם תיקון של צינורות ביוב.

הטכנולוגיה החדשה מאפשרת יצירה אמינה של משטח חדש וקוהרנטי בתוך כל חומר צינור מבלי לפגוע במבנים קיימים.

החומר יכול לעמוד בפני הבדלים טמפרטורה גדולים מאוד, המאפשר מגוון רחב של יישומים, כולל מערכות ביוב תעשייתי.

גמישות יחודית מונעת סדקים ומתחים שעשויים להתעורר עקב התפשטות תרמית או מתח מכני.

ממשק-מערכת-רולגרופ

מערכת אוטונומית לייצור והפקת דוחות ניתוח ואבחון לאינסטלציה מתקדמת

תיעוד ויצירת דוחות מלוטשים ומדוייקים באמצעות מובייל לכל תנאי שטח. הפקה מיידית לשליחה ללקוח. מערכת בקרה למנהלים

טכנולוגיה יוצרת מהפכה
דוחות ותיעוד ככלי מנצח

RollSystem

רולגרופ מביאה יישום אפליקטיבי ומערכת ניהול, לייצור והפקה של דוחות אבחון וניתוח של אירועי צנרת למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי

בתהליך תיעוד נוח ואינטואיטיבי, הצדדים מקבלים דוח הרמטי וחד המאפשר קבלת החלטה אפקטיבית, אפקטיבית ומקצוענית

מערכת הניהול מאפשרת ביצוע חתכים והצלבות לשיפור ביצועים, וניהול יעיל של צוותי העבודה בשטח

מעוניינים לשמוע יותר ?

מלאו את הפרטים מטה, ונשמח לחזור אליכם בהקדם

או חייגו 1700-555-243